Видео-гид

Оренда житла у Полтаві

Сайт «Власник» пропонує своїм відвідувачам унікальну для нашого міста послугу — вся нерухомість яка здается в Полтаві з адресами і телефонами безпосередніх власників в єдиному каталозі.

Чому ми рекомендуємо Вам скористатися послугами нашого сайту? По-перше, тому, що це зручно. Використовуючи наші сервіси Ви зможете швидко підібрати потрібний Вам варіант, відсортувавши пропоновані для оренди об’єкти за ціною, районом, кількістю кімнат, типу будинку, поверху, площею і плануванням квартири, будинку. Ви зможете побачити місця розташування Вашої майбутньої квартири на карті міста. Програма самостійно розрахує вартість житла і переведе її в долари США за поточним курсом. Для зручності роботи з базою передбачений сервіс «блокнот», використовуючи який Ви зможете занести квартири, які Вас зацікавили в особистий реєстру і використовувати його в подальшій роботі.

По-друге, тому, що це вигідно. Скориставшись послугами нашого сайту Ви зможете орендувати житло в Полтаві без посередників. Мінімальна вартість послуг полтавських агенцій нерухомості 1000 гривень. Максимальна може обчислюватися тисячами гривень, в залежності від вартості оренди квартири і апетитів посередника. Реєстрація на нашому сайті, яка дозволить Вам протягом місяця працювати з нашою базою коштує всього 249 гривень. Крім цього, ведучи переговори безпосередньо з власником, минаючи посередників, Ви зможете домогтися від власника нерухомості максимальної знижки на об’єкт, який Ви вирішили орендувати.

По-третє, це ефективно. Адже наша база містить лише актуальну інформацію про нерухомості в Полтаві. Ми уважно стежимо за тим, щоб в нашому каталозі знаходилися тільки пропозиція від безпосередніх власників житла. Крім цього, ми щодня оновлюємо базу, виключаючи з неї здані об’єкти і додаючи нові.

Сайт «Власник» — вся нерухомість в Полтаві на одному ресурсі.