35 полтавських родин отримали квартири

Полтавські родини отримали квартири за програмою будівництва (придбання) доступного житла

На днях у Полтаві відбулася нарада щодо введення в експлуатацію об’єктів житлового будівництва та реалізації відповідних державних житлових програм у 2012 році. Про це повідомили у прес-службі Полтавської ОДА.

У нараді взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко, керівники управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Полтавській області, Головного управління статистики у Полтавській області, Полтавського регіонального управління ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

За оперативною інформацією, у 2012 році показники щодо введення в експлуатацію об’єктів житлового будівництва виконали не менше ніж 175 тис. кв. метрів. Із загального обсягу прийнято в експлуатацію 18 багатоквартирних житлових будинків загальною площею квартир 51,6 тис. кв. метрів та 2 гуртожитки загальною площею 5,7 тис. кв. метрів.

У ході наради були підведені підсумки реалізації в області окремих житлових програм. Починаючи з 2010 року, на території області реалізується державна програма будівництва (придбання) доступного житла громадянам, які перебувають на обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов, за державною підтримкою в розмірі 30%. У 2012 році за цією програмою отримали квартири 35 сімей.

До того ж протягом минулого року продовжувала дію програма забезпечення житлом молоді. За цією програмою у збудованих житлових будинках отримали пільгові кредити 54 молодих сімей.

Олеся КРОШИНА, «Полтавщина»