У Полтаві з початку року в експлуатацію ввели 3 житлових будинки

За січень-червень цього року на Полтавщині будівельних робіт виконали на 1 мільярд 477 мільйонів гривень, це 93% від обсягів будівництва за минулий рік. Про це під час розширеного засідання колегії обласної державної адміністрації та регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування повідомив заступник начальника управління містобудування та архітектури ОДА Олександр Панков.

— З початку року введені у експлуатацію багатоповерхові житлові будинки в Полтаві, Кременчуці і Комсомольську. У Полтаві це багатоповерхові житлові будинки по вулицях Курчатова, 3а; Олександра Бідного, 18; на Майдані Незалежності, 1б. У Кременчуці — житловий будинок по вулиці Шевченка, 32а; Чапаєва, 28. У Комсомольську — по вулиці Першопроходців, 5, — розповів Олександр Панков.

В області реалізуються окремі житлові програми. Цьогоріч до області надійшло 642 тисячі гривень на надання державної підтримки 10 сім’ям за договорами укладеними ще у 2013 році згідно із програмою «Доступне житло».

— За цією програмою передбачається продовжити будівництво житлового будинку по вулиці Добровольська, 93 у Комсомольську, — повідомив Олександр Панков.

На програму «Забезпечення молоді житлом на 014-2017 роки» цьогоріч передбачені асигнування — 5 млн 600 тис гривень. Ці кошти підуть на забезпечення житлом 19-ти молодих сімей. За рахунок цих асигнувань продовжать будівництво будинків по вулиці Курчатова, 18а у Полтаві; по вулиці Добровольського, 93 у Комсомольську та провулку Героїв Бреста в районі житлових будинків 79-83б у Кременчуці.